Відправка протягом 4 дні
Ремінь зубчастий (довж. 60-150)
Ремінь зубчастий (довж. 60-150)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 5480XS |
| Виробник | Gates |
| Тип | Ремінь ГРМ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 5480XS |
| Гарантія, міс | 0 |
| Довжина: | 1067 мм |
| Кількість зубців | 112 шт. |
| Міжзубчаста відстань | 9, 525 мм |
| Мoдель | 5480XS |
| Застосування | cg, honda shuttle (ra), honda odyssey вэн (ra_), honda accord vi купе (cg), cl), honda accord vi hatchback (ch, cf), ch, honda accord vi (ck, cd), cf_, honda accord v (ce |
| Країна виробництва | Бельгія |
| Ширина | 24 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 282 ₴


