Відправка протягом 4 дні
дискові, Вісь - передня, Citroen, Peugeot, Fiat, Товщина - 17 мм, Висота - 53.3 мм, Довжина - 122,8 мм, 4 шт
дискові, Вісь - передня, Citroen, Peugeot, Fiat, Товщина - 17 мм, Висота - 53.3 мм, Довжина - 122,8 мм, 4 шт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 424 597 |
| Виробник | Bosch |
| Висота | 53.3 мм |
| Тип | Дискові |
| Товщина | 17 мм |
| Сумісність з маркою | Fiat, Peugeot, Citroen |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 0 986 424 597 |
| Гарантія, міс | 0 |
| Датчик зношування | з вбудованим датчиком зносу |
| Довжина: | 122, 8 мм |
| Кількість в пакованні | 4 шт. |
| Марка автомобіля | Citroen, Fiat, Peugeot |
| Мoдель | 0 986 424 597 |
| Ось | передня |
| Країна виробництва | Германия |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 349 ₴








