Відправка протягом 4 дні
Продаж можливий упаковками, по 2 шт. в упаковці
Продаж можливий упаковками, по 2 шт. в упаковці
Гальмівний диск Bosch 0 986 479 064 гідно замінить собою елемент системи, що зносився. Найбільш комфортне та чуйне гальмування без зайвих вібрацій. Диск розроблений і сконструйований з урахуванням потреб заднього моста автомобілів Citroen C8, Fiat Ulysse, Lancia Phedra, Peugeot 807 і найкращим чином відповідає їхнім технічним потребам.
Основними перевагами виступають:
- Ретельний підбір сировини. Для виготовлення моделі диска з максимальною точністю розраховані пропорції основного матеріалу і додаткових елементів, що підвищують ефективність. Правильний підбір основного матеріалу в подальшому веде за собою ряд інших плюсів. Серед них вкрай низький рівень зносу, що дозволить дискам служити значно довше.
- Максимальний комфорт. Випробувана на різних тестових стендах, зразкова запчастина розрахована на продуктивну співпрацю з водієм. Конструктивні вигини, положення і форма отворів відповідають OE вимогам виробника. Це в підсумку дає тихий, комфортний і ефективний процес гальмування без зайвих скрипів.
- Стійкість до високих температур. Правильний матеріал і відточена конструкція дають можливість диску в підсумковій системі працювати стабільно навіть при високих навантаженнях. Множинні динамометричні тести під різним навантаженням дозволили довести зразок до потрібних вимог автовиробника.
Підсумковий диск ефективно відводить тепло, стійко «тримає удар» високих температур і не доставляє дискомфорту при гальмуванні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 479 064 |
| Виробник | Bosch |
| Висота | 28 мм |
| Товщина | 12 мм |
| Сумісність з маркою | Peugeot, Fiat, Lancia, Citroen |
| Сумісність з моделлю | Ulysse |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 0 986 479 064 |
| Вага | 4, 5 кг |
| Зовнішній діаметр | 272 мм |
| Гарантія, міс | 0 |
| Діаметр фаски | 98 мм |
| Діаметр центрування | 59 мм |
| Кількість кріпильних отворів | 5 |
| Марка автомобіля | Peugeot, Lancia, Fiat, Citroen |
| Мінімальна товщина | 10 мм |
| Мoдель | 0 986 479 064 |
| Ось | задня |
| Застосування | CITROEN C8 (EA_, EB_), C8 Van (EA_, EB_)FIAT ULYSSE (179_)LANCIA PHEDRA (179_)PEUGEOT 807 (EB_), 807 Van (EB_) |
| Країна виробництва | Германия |
| Тип гальмівного диска | невентильований |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 461 ₴






