Відправка протягом 4 дні
Товщина - 17.1 мм, 18.5 мм, Висота - 51.4 мм, 54 мм, Довжина - 164,2 мм, 164,9 мм
Товщина - 17.1 мм, 18.5 мм, Висота - 51.4 мм, 54 мм, Довжина - 164,2 мм, 164,9 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 424 363 |
| Виробник | Bosch |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 0 986 424 363 |
| Висота | 51.4 мм, 54 мм |
| Гарантія, міс | 0 |
| Довжина: | 164, 2 мм, 164, 9 мм |
| Мoдель | 0 986 424 363 |
| Країна виробництва | Германия |
| Товщина | 17.1 мм, 18.5 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 276 ₴








