Відправка протягом 4 дні
Довжина - 212 мм, Напруга - 11 В, 1.4 Ом
Довжина - 212 мм, Напруга - 11 В, 1.4 Ом
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 5939 |
| Виробник | NGK |
| Напруга | 11 В |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 5939 Y-522J |
| Гарантія, міс | 0 |
| Довжина: | 212 мм |
| Мoдель | 5939 Y-522J |
| Розмір гайкового ключа | 12 мм |
| Опір | 1.4 Ом |
| Країна виробництва | Японія |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 364 ₴


