Відправка протягом 4 дні
дискові, Вісь - задня, Opel, Товщина - 16.6 мм, Висота - 46.3 мм, Довжина - 106,5 мм, 4 шт
дискові, Вісь - задня, Opel, Товщина - 16.6 мм, Висота - 46.3 мм, Довжина - 106,5 мм, 4 шт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 424 839 |
| Виробник | Bosch |
| Висота | 46.3 мм |
| Тип | Дискові |
| Товщина | 16.6 мм |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 0 986 424 839 |
| Гарантія, міс | 0 |
| Датчик зношування | з вбудованим датчиком зносу |
| Довжина: | 106, 5 мм |
| Кількість в пакованні | 4 шт. |
| Марка автомобіля | Opel |
| Мoдель | 0 986 424 839 |
| Ось | задня |
| Країна виробництва | Германия |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 415 ₴








