Відправка протягом 4 дні
дискові, Вісь - передня, Citroen, Peugeot, Товщина - 18.8 мм, Висота - 52.5 мм, 60.2 мм, Довжина - 133 мм
дискові, Вісь - передня, Citroen, Peugeot, Товщина - 18.8 мм, Висота - 52.5 мм, 60.2 мм, Довжина - 133 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 494 713 |
| Виробник | Bosch |
| Довжина | 133 мм |
| Тип | Дискові |
| Товщина | 18.8 мм |
| Сумісність з маркою | Peugeot, Citroen |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 0 986 494 713 |
| Висота | 52.5 мм, 60.2 мм |
| Гарантія, міс | 0 |
| Датчик зношування | з вбудованим датчиком зносу |
| Марка автомобіля | Citroen, Peugeot |
| Мoдель | 0 986 494 713 |
| Ось | передня |
| Країна виробництва | Германия |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 361 ₴


