Термін відправлення 4 дні
Технічні параметри:
REMSA 0810.02 — Дискові гальмівні колодки (передні)
Дискові гальмівні колодки є основним складником гальмівного механізму, і від якісної їхньої роботи залежить ефективність гальмування автотранспортного засобу. У процесі інтенсивного використання, технічний стан гальмівних колодок згодом гіршає і своєчасна їх заміна, дасть змогу підвищити безпеку під час експлуатації автомобіля. Гальмівні колодки REMSA 0810.02, використовуються в дискових гальмівних механізмах. Колодки обладнані фрикційними накладками, з підвищеним коефіцієнтом тертя, що забезпечить ефективне гальмування під час контакту з металевою поверхнею гальмівного диска, знижуючи рівень шуму. Також накладки якісно виконують свою функцію, навіть у разі перепадів температури, в умовах надмірної вологості та запилення. Основою колодок є каркас, виготовлений із міцного металу високої якості, що забезпечить тривалий термін експлуатації деталі. Колодки встановлюються на передній міст автомобіля.
Особливості моделі:
• Товщина: 18,8мм
• Висота: 65,5мм
• Довжина: 172,5мм
• Місце встановлення: передній міст
• Гальмівна система: Ate-Teves
• Датчик зносу: вмик. датчик зносу
• Кількість датчиків зносу (на вісь): 2
• Перевіркове значення: E990R-01112/399
• Додаткова інформація: з аксесуарами, пружиною, плівкою для обклеювання
• Вага: 2,007кг.
Технічні параметри:
REMSA 0810.02 — Дискові гальмівні колодки (передні)
Дискові гальмівні колодки є основним складником гальмівного механізму, і від якісної їхньої роботи залежить ефективність гальмування автотранспортного засобу. У процесі інтенсивного використання, технічний стан гальмівних колодок згодом гіршає і своєчасна їх заміна, дасть змогу підвищити безпеку під час експлуатації автомобіля. Гальмівні колодки REMSA 0810.02, використовуються в дискових гальмівних механізмах. Колодки обладнані фрикційними накладками, з підвищеним коефіцієнтом тертя, що забезпечить ефективне гальмування під час контакту з металевою поверхнею гальмівного диска, знижуючи рівень шуму. Також накладки якісно виконують свою функцію, навіть у разі перепадів температури, в умовах надмірної вологості та запилення. Основою колодок є каркас, виготовлений із міцного металу високої якості, що забезпечить тривалий термін експлуатації деталі. Колодки встановлюються на передній міст автомобіля.
Особливості моделі:
• Товщина: 18,8мм
• Висота: 65,5мм
• Довжина: 172,5мм
• Місце встановлення: передній міст
• Гальмівна система: Ate-Teves
• Датчик зносу: вмик. датчик зносу
• Кількість датчиків зносу (на вісь): 2
• Перевіркове значення: E990R-01112/399
• Додаткова інформація: з аксесуарами, пружиною, плівкою для обклеювання
• Вага: 2,007кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0810.02 |
| Виробник | Remsa |
| Висота | 65.5 мм |
| Довжина | 172.5 мм |
| Тип | Дискові |
| Товщина | 18.8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 0810.02 |
| Гарантія, міс | 0 |
| Датчик зношування | з вбудованим датчиком зносу |
| Кількість в пакованні | 4 шт. |
| Марка автомобіля | Renault |
| Мoдель | 0810.02 |
| Ось | передня |
| Країна виробництва | Іспанія |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 284 ₴


