-65%

Відправка протягом 4 дні
Продаж можливий упаковками, по 2 шт. в упаковці
Диск гальмівний
Продаж можливий упаковками, по 2 шт. в упаковці
Диск гальмівний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 430.1485.20 |
| Виробник | Zimmermann |
| Висота | 42 мм |
| Товщина | 10 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 430.1485.20 |
| Вага | 3, 7 кг |
| Зовнішній діаметр | 264 мм |
| Гарантія, міс | 0 |
| Діаметр фаски | 110 мм |
| Діаметр центрування | 66 мм |
| Кількість кріпильних отворів | 5 |
| Мінімальна товщина | 8 мм |
| Мoдель | 430.1485.20 |
| Країна виробництва | Германия |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 454 ₴

