Відправка протягом 4 дні
Продаж можливий упаковками, по 2 шт. в упаковці
Продаж можливий упаковками, по 2 шт. в упаковці
Гальмівний диск Bosch 0 986 478 986 гідно замінить собою елемент системи, що зносився. Найбільш комфортне та чуйне гальмування без зайвих вібрацій. Диск розроблений і сконструйований з урахуванням потреб заднього моста автомобілів Audi і найкращим чином відповідає їхнім технічним потребам.
Основними перевагами виступають:
- Ретельний підбір сировини. Для виготовлення моделі диска з максимальною точністю розраховані пропорції основного матеріалу і додаткових елементів, що підвищують ефективність. Правильний підбір основного матеріалу в подальшому веде за собою ряд інших плюсів. Серед них вкрай низький рівень зносу, що дозволить дискам служити значно довше.
- Максимальний комфорт. Випробувана на різних тестових стендах, зразкова запчастина розрахована на продуктивну співпрацю з водієм. Конструктивні вигини, положення і форма отворів відповідають OE вимогам виробника. Це в підсумку дає тихий, комфортний і ефективний процес гальмування без зайвих скрипів.
- Стійкість до високих температур. Правильний матеріал і відточена конструкція дають можливість диску в підсумковій системі працювати стабільно навіть при високих навантаженнях. Множинні динамометричні тести під різним навантаженням дозволили довести зразок до потрібних вимог автовиробника. Вентильована конструкція дозволяє значно швидше справлятися з нагромадженим теплом.
Підсумковий диск ефективно відводить тепло, стійко «тримає удар» високих температур і не доставляє дискомфорту при гальмуванні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 478 986 |
| Виробник | Bosch |
| Тип | Вентильовані |
| Сумісність з маркою | Audi |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 0 986 478 986 |
| Вага | 7 кг |
| Зовнішній діаметр | 244, 9 мм |
| Висота | 39, 7 мм |
| Гарантія, міс | 0 |
| Діаметр фаски | 112 мм |
| Діаметр центрування | 68 мм |
| Кількість кріпильних отворів | 10 |
| Марка автомобіля | Audi |
| Мінімальна товщина | 8 мм |
| Мoдель | 0 986 478 986 |
| Ось | задня |
| Застосування | SEAT EXEO ST (3R5), AUDI A4 B6 Avant (8E5), AUDI 80 B4 Avant (8C5)SEAT EXEO (3R2), AUDI 80 B4 седан (8C2), 8B3), AUDI COUPE B3 (89, AUDI A4 B7 Кабриолет (8HE), AUDI A4 B7 Avant (8ED), AUDI A4 B7 (8EC), AUDI A4 B6 Кабриолет (8H7), AUDI A4 B6 (8E2) |
| Країна виробництва | Германия |
| Тип гальмівного диска | невентильований |
| Товщина | 9, 9 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 455 ₴






