Відправка протягом 4 дні
дискові, Ось - передня, Volkswagen, Audi, Seat, Skoda, Товщина - 17.7 мм, Висота - 52 мм, Довжина - 131,3 мм, 4 шт
дискові, Ось - передня, Volkswagen, Audi, Seat, Skoda, Товщина - 17.7 мм, Висота - 52 мм, Довжина - 131,3 мм, 4 шт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 495 390 |
| Виробник | Bosch |
| Висота | 52 мм |
| Тип | Дискові |
| Товщина | 17.7 мм |
| Сумісність з маркою | Skoda, Audi, Volkswagen, Seat |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 0 986 495 390 |
| Гарантія, міс | 0 |
| Датчик зношування | без датчика зносу |
| Довжина: | 131, 3 мм |
| Кількість в пакованні | 4 шт. |
| Марка автомобіля | Audi, Skoda, Seat, Volkswagen |
| Мoдель | 0 986 495 390 |
| Ось | передня |
| Країна виробництва | Германия |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 272 ₴








