Відправка протягом 4 дні
дискові, Вісь - передня, MG, rover, Товщина - 18.5 мм, Висота - 70.5 мм, 67.3 мм, Довжина - 156,4 мм, 155 мм, 4 шт
дискові, Вісь - передня, MG, rover, Товщина - 18.5 мм, Висота - 70.5 мм, 67.3 мм, Довжина - 156,4 мм, 155 мм, 4 шт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 424 758 |
| Виробник | Bosch |
| Тип | Дискові |
| Товщина | 18.5 мм |
| Сумісність з маркою | MG, Rover |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 0 986 424 758 |
| Висота | 67.3 мм, 70.5 мм |
| Гарантія, міс | 0 |
| Довжина: | 155 мм, 156, 4 мм |
| Кількість в пакованні | 4 шт. |
| Марка автомобіля | MG, rover |
| Мoдель | 0 986 424 758 |
| Ось | передня |
| Країна виробництва | Германия |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 340 ₴








