Відправка протягом 4 дні
Продаж можливий упаковками, по 2 шт. в упаковці
Диск гальмівний
Продаж можливий упаковками, по 2 шт. в упаковці
Диск гальмівний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 478 238 |
| Виробник | Bosch |
| Товщина | 10 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 0 986 478 238 |
| Зовнішній діаметр | 251, 5 мм |
| Висота | 50, 6 мм |
| Гарантія, міс | 0 |
| Діаметр фаски | 98 мм |
| Діаметр центрування | 59, 02 мм |
| Кількість кріпильних отворів | 4 |
| Мінімальна товщина | 9 мм |
| Мoдель | 0 986 478 238 |
| Застосування | THEMA SW (834_), CROMA (154_), THEMA (834_), LYBRA SW (839_), LYBRA (839_), STILO Multi Wagon (192_)LANCIA DELTA III (844_), STILO (192_), MULTIPLA VAN (186_), MULTIPLA (186_), 110_), LINEA (323_, ALFA ROMEO 164 (164_)FIAT BRAVO II (198_) |
| Країна виробництва | Германия |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 479 ₴






