Відправка протягом 4 дні
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Contitech |
| Тип | Ремінь ГРМ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | CT939 |
| Гарантія, міс | 0 |
| Довжина: | 1162 мм |
| Кількість зубців | 122 шт. |
| Кількість ременів | 1 |
| Марка автомобіля | Audi, Volkswagen, Volvo |
| Міжзубчаста відстань | 525 мм, 9 |
| Мoдель | CT939 |
| Країна виробництва | Германия |
| Ширина | 26, 4 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 343 ₴




