Відправка протягом 4 дні
дискові, Вісь - задня, Jeep, Товщина - 14.7 мм, Висота - 49.2 мм, Довжина - 140,7 мм, 140,9 мм, 4 шт
дискові, Вісь - задня, Jeep, Товщина - 14.7 мм, Висота - 49.2 мм, Довжина - 140,7 мм, 140,9 мм, 4 шт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 494 419 |
| Виробник | Bosch |
| Висота | 49.2 мм |
| Тип | Дискові |
| Товщина | 14.7 мм |
| Сумісність з маркою | Jeep |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 0 986 494 419 |
| Гарантія, міс | 0 |
| Датчик зношування | без датчика зносу, підготовлене для датчика зносу колодок |
| Довжина: | 9 мм, 140, 7 мм, 140 |
| Кількість в пакованні | 4 шт. |
| Марка автомобіля | Jeep |
| Мoдель | 0 986 494 419 |
| Ось | задня |
| Країна виробництва | Германия |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 345 ₴








