Відправка протягом 4 дні
дискові, Вісь - передня, Chevrolet, Товщина - 17.5 мм, Висота - 48.7 мм, Довжина - 133,1 мм
дискові, Вісь - передня, Chevrolet, Товщина - 17.5 мм, Висота - 48.7 мм, Довжина - 133,1 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 494 684 |
| Виробник | Bosch |
| Висота | 48.7 мм |
| Тип | Дискові |
| Товщина | 17.5 мм |
| Сумісність з маркою | Chevrolet |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 0 986 494 684 |
| Гарантія, міс | 0 |
| Датчик зношування | з акустичною системою попередження про знос |
| Довжина: | 133, 1 мм |
| Марка автомобіля | Chevrolet |
| Мoдель | 0 986 494 684 |
| Ось | передня |
| Країна виробництва | Германия |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 339 ₴








