Відправка протягом 4 дні
Кількість кріпильних отворів - 5, Висота - 53 мм, Товщина - 10 мм
Кількість кріпильних отворів - 5, Висота - 53 мм, Товщина - 10 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 5010-1234 |
| Виробник | Profit |
| Висота | 53 мм |
| Товщина | 10 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 5010-1234 |
| Зовнішній діаметр | 296 мм |
| Гарантія, міс | 0 |
| Діаметр центрування | 67 мм |
| Кількість кріпильних отворів | 5 |
| Мінімальна товщина | 8 мм |
| Мoдель | 5010-1234 |
| Країна виробництва | Чехия |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 341 ₴


