Відправка протягом 4 дні
Технічні параметри:
REMSA 0766.00 - Дискові гальмівні колодки(передні)
Дискові гальмівні колодки є основною складова гальмівного механізму, і від якісної їх роботи залежить ефективність гальмування автотранспортного засобу. В процесі інтенсивного використання, технічний стан гальмівних колодок з часом погіршується і своєчасна їх заміна, дозволить підвищити безпеку, при експлуатації автомобіля. Гальмівні колодки REMSA 0766.00, використовуються в дискових гальмівних механізмах. Колодки оснащені фрикційними накладками з підвищеним коефіцієнтом тертя, що забезпечить ефективне гальмування при контакті з металевою поверхнею гальмівного диска, знижуючи рівень шум. Також накладки якісно виконують свою функцію, навіть при перепадах температури, в умовах надмірної вологості та запилення. Основою колодок, є каркас, виконаний з міцного металу високої якості, що забезпечить тривалий термін експлуатації деталі. Колодки встановлюються на передній міст автомобіля.
Особливості моделі:
• Товщина: 18,6мм
• Висота 1: 61,3мм
• Висота 2: 58,3мм
• Довжина 1: 150,4мм
• Довжина 2: 151,4мм
• Місце установки: передній міст
• Гальмівна система: Ate-Teves
• Перевірочне значення: E990R-01112/200
• Додаткова інформація: з аксесуарами, пружиною, плівкою для обклеювання
• Вага: 1,567кг.
Технічні параметри:
REMSA 0766.00 - Дискові гальмівні колодки(передні)
Дискові гальмівні колодки є основною складова гальмівного механізму, і від якісної їх роботи залежить ефективність гальмування автотранспортного засобу. В процесі інтенсивного використання, технічний стан гальмівних колодок з часом погіршується і своєчасна їх заміна, дозволить підвищити безпеку, при експлуатації автомобіля. Гальмівні колодки REMSA 0766.00, використовуються в дискових гальмівних механізмах. Колодки оснащені фрикційними накладками з підвищеним коефіцієнтом тертя, що забезпечить ефективне гальмування при контакті з металевою поверхнею гальмівного диска, знижуючи рівень шум. Також накладки якісно виконують свою функцію, навіть при перепадах температури, в умовах надмірної вологості та запилення. Основою колодок, є каркас, виконаний з міцного металу високої якості, що забезпечить тривалий термін експлуатації деталі. Колодки встановлюються на передній міст автомобіля.
Особливості моделі:
• Товщина: 18,6мм
• Висота 1: 61,3мм
• Висота 2: 58,3мм
• Довжина 1: 150,4мм
• Довжина 2: 151,4мм
• Місце установки: передній міст
• Гальмівна система: Ate-Teves
• Перевірочне значення: E990R-01112/200
• Додаткова інформація: з аксесуарами, пружиною, плівкою для обклеювання
• Вага: 1,567кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0766.00 |
| Виробник | Remsa |
| Висота | 61.3 мм |
| Довжина | 150.4 мм |
| Тип | Дискові |
| Товщина | 18.6 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 0766.00 |
| Гарантія, міс | 0 |
| Кількість в пакованні | 4 шт. |
| Марка автомобіля | Ford, Mazda |
| Мoдель | 0766.00 |
| Ось | передня |
| Країна виробництва | Іспанія |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 277 ₴


