Відправка протягом 4 дні
дискові, Ось - передня, Mercedes-Benz, Товщина - 15.4 мм, Висота - 57.3 мм, Довжина - 116,5 мм
дискові, Ось - передня, Mercedes-Benz, Товщина - 15.4 мм, Висота - 57.3 мм, Довжина - 116,5 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 424 470 |
| Виробник | Bosch |
| Висота | 57.3 мм |
| Тип | Дискові |
| Товщина | 15.4 мм |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 0 986 424 470 |
| Гарантія, міс | 0 |
| Довжина: | 116, 5 мм |
| Марка автомобіля | Mercedes-Benz |
| Мoдель | 0 986 424 470 |
| Ось | передня |
| Країна виробництва | Германия |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 316 ₴






