Відправка протягом 4 дні
дискові, Ось - передня, Mercedes-Benz, Volkswagen, Товщина - 19.6 мм, Висота - 64.9 мм, Довжина - 156,5 мм, 4 шт
дискові, Ось - передня, Mercedes-Benz, Volkswagen, Товщина - 19.6 мм, Висота - 64.9 мм, Довжина - 156,5 мм, 4 шт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 495 245 |
| Виробник | Bosch |
| Висота | 64.9 мм |
| Тип | Дискові |
| Товщина | 19.6 мм |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz, Volkswagen |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 0 986 495 245 |
| Гарантія, міс | 0 |
| Датчик зношування | без датчика зносу |
| Довжина: | 156, 5 мм |
| Кількість в пакованні | 4 шт. |
| Марка автомобіля | Volkswagen, Mercedes-Benz |
| Мoдель | 0 986 495 245 |
| Ось | передня |
| Країна виробництва | Германия |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 320 ₴








