Відправка протягом 4 дні
Продаж можливий упаковками, по 2 шт. в упаковці
Диск гальмівний
Продаж можливий упаковками, по 2 шт. в упаковці
Диск гальмівний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 5010-1789 |
| Виробник | Profit |
| Товщина | 22 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 5010-1789 |
| Висота | 46, 5 мм |
| Гарантія, міс | 0 |
| Діаметр центрування | 62 мм |
| Кількість кріпильних отворів | 5 |
| Мінімальна товщина | 19, 5 мм |
| Мoдель | 5010-1789 |
| Країна виробництва | Чехия |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 448 ₴


