Відправка протягом 4 дні
Ford, Kia, Mazda, Suzuki, Кількість зубців - 162 шт, Довжина - 1296 мм, Ширина - 25 мм, Міжзубчаста відстань - 8 мм, Кількість ременів - 1
Ford, Kia, Mazda, Suzuki, Кількість зубців - 162 шт, Довжина - 1296 мм, Ширина - 25 мм, Міжзубчаста відстань - 8 мм, Кількість ременів - 1
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Contitech |
| Тип | Ремінь ГРМ |
| Сумісність з маркою | Suzuki, Kia, Mazda |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | CT832 |
| Гарантія, міс | 0 |
| Довжина: | 1296 мм |
| Кількість зубців | 162 шт. |
| Кількість ременів | 1 |
| Марка автомобіля | Ford, Kia, Mazda, Suzuki |
| Міжзубчаста відстань | 8 мм |
| Мoдель | CT832 |
| Країна виробництва | Германия |
| Ширина | 25 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 315 ₴




