Відправка протягом 4 дні
дискові, Вісь - передня, Mini, Товщина - 17.4 мм, Висота - 59.2 мм, Довжина - 140.3 мм, 4 шт
дискові, Вісь - передня, Mini, Товщина - 17.4 мм, Висота - 59.2 мм, Довжина - 140.3 мм, 4 шт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | SP2243 |
| Виробник | HI-Q |
| Висота | 59.2 мм |
| Довжина | 140.3 мм |
| Тип | Дискові |
| Товщина | 17.4 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | SP2243 |
| Гарантія, міс | 0 |
| Кількість в пакованні | 4 шт. |
| Марка автомобіля | Mini |
| Мoдель | SP2243 |
| Ось | передня |
| Країна виробництва | Південна Корея |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 347 ₴


