Відправка протягом 4 дні
дискові, Вісь - задня, Volkswagen, Audi, Товщина - 16 мм, Висота - 56.2 мм, 61.2 мм, Довжина - 123 мм
дискові, Вісь - задня, Volkswagen, Audi, Товщина - 16 мм, Висота - 56.2 мм, 61.2 мм, Довжина - 123 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 494 659 |
| Виробник | Bosch |
| Довжина | 123 мм |
| Тип | Дискові |
| Товщина | 16 мм |
| Сумісність з маркою | Audi, Volkswagen |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 0 986 494 659 |
| Висота | 56.2 мм, 61.2 мм |
| Гарантія, міс | 0 |
| Марка автомобіля | Audi, Volkswagen |
| Мoдель | 0 986 494 659 |
| Ось | задня |
| Країна виробництва | Германия |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 297 ₴








