Відправка протягом 4 дні
дискові, Вісь - передня, Renault, Товщина - 18.2 мм, Висота - 58.3 мм, Довжина - 129,1 мм
дискові, Вісь - передня, Renault, Товщина - 18.2 мм, Висота - 58.3 мм, Довжина - 129,1 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 424 386 |
| Виробник | Bosch |
| Висота | 58.3 мм |
| Тип | Дискові |
| Товщина | 18.2 мм |
| Сумісність з маркою | Renault |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 0 986 424 386 |
| Гарантія, міс | 0 |
| Довжина: | 129, 1 мм |
| Марка автомобіля | Renault |
| Мoдель | 0 986 424 386 |
| Ось | передня |
| Країна виробництва | Германия |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 329 ₴








