Відправка протягом 4 дні
дискові, Вісь - передня, Opel, Vauxhall, Товщина - 16.7 мм, Висота - 52.5 мм, 55.5 мм, Довжина - 131,6 мм
дискові, Вісь - передня, Opel, Vauxhall, Товщина - 16.7 мм, Висота - 52.5 мм, 55.5 мм, Довжина - 131,6 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 424 527 |
| Виробник | Bosch |
| Тип | Дискові |
| Товщина | 16.7 мм |
| Сумісність з маркою | Opel |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 0 986 424 527 |
| Висота | 52.5 мм, 55.5 мм |
| Гарантія, міс | 0 |
| Датчик зношування | з акустичною системою попередження про знос |
| Довжина: | 131, 6 мм |
| Марка автомобіля | Opel, Vauxhall |
| Мoдель | 0 986 424 527 |
| Ось | передня |
| Країна виробництва | Германия |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 290 ₴






