Відправка протягом 4 дні
Диск гальмівний
Диск гальмівний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 479 613 |
| Виробник | Bosch |
| Товщина | 10 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 0 986 479 613 |
| Зовнішній діаметр | 271 мм |
| Висота | 60, 8 мм |
| Гарантія, міс | 0 |
| Діаметр фаски | 100 мм |
| Діаметр центрування | 55 мм |
| Кількість кріпильних отворів | 5 |
| Мінімальна товщина | 9 мм |
| Мoдель | 0 986 479 613 |
| Застосування | TOYOTA AVENSIS (_T22_), TOYOTA AVENSIS Liftback (_T22_), TOYOTA AVENSIS универсал (_T22_) |
| Країна виробництва | Германия |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 284 ₴


