Відправка протягом 4 дні
Volkswagen, Audi, Seat, Skoda, Кількість зубців - 150 шт, Довжина - 1200 мм, Ширина - 23 мм, Міжзубчаста відстань - 8 мм, Кількість ременів - 1
Volkswagen, Audi, Seat, Skoda, Кількість зубців - 150 шт, Довжина - 1200 мм, Ширина - 23 мм, Міжзубчаста відстань - 8 мм, Кількість ременів - 1
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 5491XS |
| Виробник | Gates |
| Тип | Ремінь ГРМ |
| Сумісність з маркою | Audi, Skoda, Seat |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 5491XS |
| Гарантія, міс | 0 |
| Довжина: | 1200 мм |
| Кількість зубців | 150 шт. |
| Кількість ременів | 1 |
| Марка автомобіля | Audi, Seat, Skoda, Volkswagen |
| Матеріал | скловолокно HNBR |
| Міжзубчаста відстань | 8 мм |
| Мoдель | 5491XS |
| Країна виробництва | Бельгія |
| Ширина | 23 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 290 ₴





