Відправка протягом 4 дні
дискові, Вісь - задня, Nissan, Товщина - 16.2 мм, Висота - 41 мм, Довжина - 110,7 мм
дискові, Вісь - задня, Nissan, Товщина - 16.2 мм, Висота - 41 мм, Довжина - 110,7 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 494 369 |
| Виробник | Bosch |
| Висота | 41 мм |
| Тип | Дискові |
| Товщина | 16.2 мм |
| Сумісність з маркою | Nissan |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 0 986 494 369 |
| Гарантія, міс | 0 |
| Датчик зношування | з акустичною системою попередження про знос |
| Довжина: | 110, 7 мм |
| Марка автомобіля | Nissan |
| Мoдель | 0 986 494 369 |
| Ось | задня |
| Країна виробництва | Германия |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 290 ₴








