Відправка протягом 4 дні
Технічні параметри:
REMSA 0591.30 - Дискові гальмівні колодки(задні)
Дискові гальмівні колодки є основною складова гальмівного механізму, і від якісної їх роботи залежить ефективність гальмування автотранспортного засобу. В процесі інтенсивного використання, технічний стан гальмівних колодок з часом погіршується і своєчасна їх заміна, дозволить підвищити безпеку, при експлуатації автомобіля. Гальмівні колодки REMSA 0591.30, використовуються в дискових гальмівних механізмах. Колодки оснащені фрикційними накладками з підвищеним коефіцієнтом тертя, що забезпечить ефективне гальмування при контакті з металевою поверхнею гальмівного диска, знижуючи рівень шум. Також накладки якісно виконують свою функцію, навіть при перепадах температури, в умовах надмірної вологості та запилення. Основою колодок, є каркас, виконаний з міцного металу високої якості, що забезпечить тривалий термін експлуатації деталі. Колодки встановлюються на задній міст автомобіля.
Особливості моделі:
• Товщина: 17мм
• Висота: 57,4мм
• Довжина: 94,9мм
• Місце установки: задній міст
• Гальмівна система: GIRLING
• Перевірочне значення: E990R-01118/1097
• Додаткова інформація: з аксесуарами, пружиною, гвинтами
• Вага: 1,159кг.
Технічні параметри:
REMSA 0591.30 - Дискові гальмівні колодки(задні)
Дискові гальмівні колодки є основною складова гальмівного механізму, і від якісної їх роботи залежить ефективність гальмування автотранспортного засобу. В процесі інтенсивного використання, технічний стан гальмівних колодок з часом погіршується і своєчасна їх заміна, дозволить підвищити безпеку, при експлуатації автомобіля. Гальмівні колодки REMSA 0591.30, використовуються в дискових гальмівних механізмах. Колодки оснащені фрикційними накладками з підвищеним коефіцієнтом тертя, що забезпечить ефективне гальмування при контакті з металевою поверхнею гальмівного диска, знижуючи рівень шум. Також накладки якісно виконують свою функцію, навіть при перепадах температури, в умовах надмірної вологості та запилення. Основою колодок, є каркас, виконаний з міцного металу високої якості, що забезпечить тривалий термін експлуатації деталі. Колодки встановлюються на задній міст автомобіля.
Особливості моделі:
• Товщина: 17мм
• Висота: 57,4мм
• Довжина: 94,9мм
• Місце установки: задній міст
• Гальмівна система: GIRLING
• Перевірочне значення: E990R-01118/1097
• Додаткова інформація: з аксесуарами, пружиною, гвинтами
• Вага: 1,159кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0591.30 |
| Виробник | Remsa |
| Висота | 57.4 мм |
| Довжина | 94.9 мм |
| Тип | Дискові |
| Товщина | 17 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 0591.30 |
| Гарантія, міс | 0 |
| Кількість в пакованні | 4 шт. |
| Марка автомобіля | Opel, Nissan, Renault, Vauxhall |
| Мoдель | 0591.30 |
| Ось | задня |
| Країна виробництва | Іспанія |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 249 ₴


