Відправка протягом 4 дні
дискові, Ось - передня, Toyota, Товщина - 17.3 мм, Висота - 58.7 мм, Довжина - 117,9 мм
дискові, Ось - передня, Toyota, Товщина - 17.3 мм, Висота - 58.7 мм, Довжина - 117,9 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 424 808 |
| Виробник | Bosch |
| Висота | 58.7 мм |
| Тип | Дискові |
| Товщина | 17.3 мм |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 0 986 424 808 |
| Гарантія, міс | 0 |
| Довжина: | 117, 9 мм |
| Марка автомобіля | Toyota |
| Мoдель | 0 986 424 808 |
| Ось | передня |
| Країна виробництва | Германия |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 275 ₴








