Відправка протягом 4 дні
дискові, Вісь - передня, Mercedes-Benz, Volkswagen, Товщина - 16 мм, Висота - 50.2 мм, Довжина - 141,4 мм, 4 шт
дискові, Вісь - передня, Mercedes-Benz, Volkswagen, Товщина - 16 мм, Висота - 50.2 мм, Довжина - 141,4 мм, 4 шт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 424 463 |
| Виробник | Bosch |
| Висота | 50.2 мм |
| Тип | Дискові |
| Товщина | 16 мм |
| Сумісність з маркою | Mercedes-Benz, Volkswagen |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 0 986 424 463 |
| Гарантія, міс | 0 |
| Довжина: | 141, 4 мм |
| Кількість в пакованні | 4 шт. |
| Марка автомобіля | Mercedes-Benz, Volkswagen |
| Мoдель | 0 986 424 463 |
| Ось | передня |
| Країна виробництва | Германия |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 279 ₴








