Відправка протягом 4 дні
Продаж можливий упаковками, по 2 шт. в упаковці
Продаж можливий упаковками, по 2 шт. в упаковці
Гальмівний диск Bosch 0 986 478 578 гідно замінить собою елемент системи, що зносився. Найбільш комфортне та чуйне гальмування без зайвих вібрацій. Диск розроблений і сконструйований з урахуванням потреб переднього моста автомобілів Great wall, Toyota і найкращим чином відповідає їхнім технічним потребам.
Основними перевагами виступають:
- Ретельний підбір сировини. Для виготовлення моделі диска з максимальною точністю розраховані пропорції основного матеріалу і додаткових елементів, що підвищують ефективність. Правильний підбір основного матеріалу в подальшому веде за собою ряд інших плюсів. Серед них вкрай низький рівень зносу, що дозволить дискам служити значно довше.
- Максимальний комфорт. Випробувана на різних тестових стендах, зразкова запчастина розрахована на продуктивну співпрацю з водієм. Конструктивні вигини, положення і форма отворів відповідають OE вимогам виробника. Це в підсумку дає тихий, комфортний і ефективний процес гальмування без зайвих скрипів.
- Стійкість до високих температур. Правильний матеріал і відточена конструкція дають можливість диску в підсумковій системі працювати стабільно навіть при високих навантаженнях. Множинні динамометричні тести під різним навантаженням дозволили довести зразок до потрібних вимог автовиробника. Вентильована конструкція дозволяє значно швидше справлятися з нагромадженим теплом.
Підсумковий диск ефективно відводить тепло, стійко «тримає удар» високих температур і не доставляє дискомфорту при гальмуванні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 478 578 |
| Виробник | Bosch |
| Висота | 48 мм |
| Товщина | 22 мм |
| Тип | Вентильовані |
| Сумісність з маркою | Toyota, Great Wall |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 0 986 478 578 |
| Вага | 5, 16 кг |
| Зовнішній діаметр | 255 мм |
| Гарантія, міс | 0 |
| Діаметр фаски | 100 мм |
| Діаметр центрування | 55, 05 мм |
| Кількість кріпильних отворів | 4 |
| Марка автомобіля | Great wall, Toyota |
| Мінімальна товщина | 20 мм |
| Мoдель | 0 986 478 578 |
| Ось | передня |
| Країна виробництва | Германия |
| Тип гальмівного диска | вентильований |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 402 ₴






