Відправка протягом 4 дні
дискові, Вісь - передня, Lexus, Toyota, Товщина - 18 мм, Висота - 78 мм, Довжина - 119,6 мм
дискові, Вісь - передня, Lexus, Toyota, Товщина - 18 мм, Висота - 78 мм, Довжина - 119,6 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 424 640 |
| Виробник | Bosch |
| Висота | 78 мм |
| Тип | Дискові |
| Товщина | 18 мм |
| Сумісність з маркою | Lexus, Toyota |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 0 986 424 640 |
| Гарантія, міс | 0 |
| Датчик зношування | з акустичною системою попередження про знос |
| Довжина: | 119, 6 мм |
| Марка автомобіля | Lexus, Toyota |
| Мoдель | 0 986 424 640 |
| Ось | передня |
| Країна виробництва | Германия |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 270 ₴








