Відправка протягом 4 дні
Продаж можливий упаковками, по 2 шт. в упаковці
Продаж можливий упаковками, по 2 шт. в упаковці
Гальмівний диск Bosch 0 986 479 S64 гідно замінить собою елемент системи, що зносився. Найбільш комфортне та чуйне гальмування без зайвих вібрацій. Диск розроблений і сконструйований з урахуванням потреб переднього моста автомобілів Toyota Auris, Corolla і найкращим чином відповідає їхнім технічним потребам. Основними перевагами виступають:
- Ретельний підбір сировини. Для виготовлення моделі диска з максимальною точністю розраховані пропорції основного матеріалу і додаткових елементів, що підвищують ефективність. Правильний підбір основного матеріалу в подальшому веде за собою ряд інших плюсів. Серед них вкрай низький рівень зносу, що дозволить дискам служити значно довше.
- Максимальний комфорт. Випробувана на різних тестових стендах, зразкова запчастина розрахована на продуктивну співпрацю з водієм. Конструктивні вигини, положення і форма отворів відповідають OE вимогам виробника. Це в підсумку дає тихий, комфортний і ефективний процес гальмування без зайвих скрипів.
- Стійкість до високих температур. Правильний матеріал і відточена конструкція дають можливість диску в підсумковій системі працювати стабільно навіть при високих навантаженнях. Множинні динамометричні тести під різним навантаженням дозволили довести зразок до потрібних вимог автовиробника.
Підсумковий диск ефективно відводить тепло, стійко «тримає удар» високих температур і не доставляє дискомфорту при гальмуванні.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 479 S64 |
| Виробник | Bosch |
| Товщина | 10 мм |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Сумісність з моделлю | Auris, Corolla |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 0 986 479 S64 |
| Вага | 3, 7 кг |
| Зовнішній діаметр | 270 мм |
| Висота | 36, 8 мм |
| Гарантія, міс | 0 |
| Діаметр фаски | 114, 3 мм |
| Діаметр центрування | 62, 1 мм |
| Кількість кріпильних отворів | 5 |
| Марка автомобіля | Toyota |
| Мінімальна товщина | 8 мм |
| Мoдель | 0 986 479 S64 |
| Ось | передня |
| Застосування | TOYOTA AURIS (_E15_), zre1_)<br>, corolla седан (_e18_, corolla седан (e15_), auris універсал (_e18_), auris (_e18_), toyota auris (_e15_), ZRE1_), COROLAE_18, COROLOLEE_15_15), AIS усалу_15), AUR уса_18), AUR_18_18) |
| Країна виробництва | Германия |
| Тип гальмівного диска | невентильований |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 345 ₴






