Відправка протягом 4 дні
дискові, Вісь - передня, Товщина - 17.5 мм, 18.4 мм, Висота - 60.6 мм, 70.7 мм, Довжина - 156,5 мм, 155,4 мм
дискові, Вісь - передня, Товщина - 17.5 мм, 18.4 мм, Висота - 60.6 мм, 70.7 мм, Довжина - 156,5 мм, 155,4 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 461 129 |
| Виробник | Bosch |
| Тип | Дискові |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 0 986 461 129 |
| Висота | 60.6 мм, 70.7 мм |
| Гарантія, міс | 0 |
| Довжина: | 155, 4 мм, 156, 5 мм |
| Мoдель | 0 986 461 129 |
| Ось | передня |
| Країна виробництва | Германия |
| Товщина | 17.5 мм, 18.4 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 263 ₴


