Відправка протягом 4 дні
дискові, Вісь - передня, Toyota, Товщина - 17 мм, Висота - 59.2 мм, Довжина - 123,1 мм
дискові, Вісь - передня, Toyota, Товщина - 17 мм, Висота - 59.2 мм, Довжина - 123,1 мм
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 424 761 |
| Виробник | Bosch |
| Висота | 59.2 мм |
| Тип | Дискові |
| Товщина | 17 мм |
| Сумісність з маркою | Toyota |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 0 986 424 761 |
| Гарантія, міс | 0 |
| Довжина: | 123, 1 мм |
| Марка автомобіля | Toyota |
| Мoдель | 0 986 424 761 |
| Ось | передня |
| Країна виробництва | Германия |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 311 ₴








