Відправка протягом 4 дні
дискові, Вісь - задня, Volkswagen, Audi, Seat, Skoda, Товщина - 17.2 мм, Висота - 56 мм, Довжина - 105,4 мм, 4 шт
дискові, Вісь - задня, Volkswagen, Audi, Seat, Skoda, Товщина - 17.2 мм, Висота - 56 мм, Довжина - 105,4 мм, 4 шт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 494 062 |
| Виробник | Bosch |
| Висота | 56 мм |
| Тип | Дискові |
| Товщина | 17.2 мм |
| Сумісність з маркою | Skoda, Seat, Volkswagen, Audi |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 0 986 494 062 |
| Гарантія, міс | 0 |
| Довжина: | 105, 4 мм |
| Кількість в пакованні | 4 шт. |
| Марка автомобіля | Audi, Seat, Skoda, Volkswagen |
| Мoдель | 0 986 494 062 |
| Ось | задня |
| Країна виробництва | Германия |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 253 ₴






