Відправка протягом 4 дні
дискові, Вісь - задня, Renault, Nissan, Opel, Vauxhall, Товщина - 16 мм, Висота - 57.4 мм, Довжина - 94,9 мм, 4 шт
дискові, Вісь - задня, Renault, Nissan, Opel, Vauxhall, Товщина - 16 мм, Висота - 57.4 мм, Довжина - 94,9 мм, 4 шт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 494 040 |
| Виробник | Bosch |
| Висота | 57.4 мм |
| Тип | Дискові |
| Товщина | 16 мм |
| Сумісність з маркою | Renault, Nissan, Opel |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 0 986 494 040 |
| Гарантія, міс | 0 |
| Довжина: | 94, 9 мм |
| Кількість в пакованні | 4 шт. |
| Марка автомобіля | Nissan, Opel, Renault, Vauxhall |
| Мoдель | 0 986 494 040 |
| Ось | задня |
| Країна виробництва | Германия |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 254 ₴






