Відправка протягом 4 дні
Продаж можливий упаковками, по 2 шт. в упаковці
Гальмівний диск HI-Q SD4084 стане відмінним варіантом заміни для зношеного елемента гальмівної системи. Забезпечує максимально комфортне і своєчасне гальмування без виникнення непотрібних вібрацій. Диск створювався і конструювався відповідно до потреб автомобіля, для якого призначений. Все це дозволило зробити гальмівний диск максимально сумісним з технічними параметрами транспортних засобів.
Дана модель монтується на задній міст і має високовуглецеву обробку. Диск отримав 5 отворів для монтажу на гальмівну систему автомобіля.
Інші параметри:
Вага [г] 4440
Зовнішній діаметр [мм] 290
Товщина гальмівного диска (мм) 11
Діаметр центрування [мм] 62
Загальна висота [мм] 33,8
Мінімальна товщина [мм] 9
Гальмівні диски бренду HI-Q мають безліч переваг, серед яких:
• Індивідуальний підхід до вибору робочої сировини. Виробник ретельно розрахував необхідні пропорції і співвідношення основних і додаткових матеріалів, що збільшує ефективність роботи елементів. Диски мають низький рівень зносу і тривалі терміни експлуатації.
• Комфортне застосування. На етапі розробки диски проходять випробування на тестових стендах. Всі положення, отвори і вигини відповідають ОЕ-вимогам виробників. Це забезпечує тиху і надійну роботу гальмівних дисків.
Фото товару універсальне і може відрізнятися від реального зовнішнього вигляду.
Продаж можливий упаковками, по 2 шт. в упаковці
Гальмівний диск HI-Q SD4084 стане відмінним варіантом заміни для зношеного елемента гальмівної системи. Забезпечує максимально комфортне і своєчасне гальмування без виникнення непотрібних вібрацій. Диск створювався і конструювався відповідно до потреб автомобіля, для якого призначений. Все це дозволило зробити гальмівний диск максимально сумісним з технічними параметрами транспортних засобів.
Дана модель монтується на задній міст і має високовуглецеву обробку. Диск отримав 5 отворів для монтажу на гальмівну систему автомобіля.
Інші параметри:
Вага [г] 4440
Зовнішній діаметр [мм] 290
Товщина гальмівного диска (мм) 11
Діаметр центрування [мм] 62
Загальна висота [мм] 33,8
Мінімальна товщина [мм] 9
Гальмівні диски бренду HI-Q мають безліч переваг, серед яких:
• Індивідуальний підхід до вибору робочої сировини. Виробник ретельно розрахував необхідні пропорції і співвідношення основних і додаткових матеріалів, що збільшує ефективність роботи елементів. Диски мають низький рівень зносу і тривалі терміни експлуатації.
• Комфортне застосування. На етапі розробки диски проходять випробування на тестових стендах. Всі положення, отвори і вигини відповідають ОЕ-вимогам виробників. Це забезпечує тиху і надійну роботу гальмівних дисків.
Фото товару універсальне і може відрізнятися від реального зовнішнього вигляду.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | SD4084 |
| Виробник | HI-Q |
| Висота | 33.8 мм |
| Товщина | 11 мм |
| Призначення | Універсальний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | SD4084 |
| Зовнішній діаметр | 290 мм |
| Гарантія, міс | 0 |
| Кількість кріпильних отворів | 5 |
| Марка автомобіля | Toyota |
| Мoдель | SD4084 |
| Ось | задня |
| Країна виробництва | Південна Корея |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 390 ₴


