Відправка протягом 4 дні
Технічні параметри:
REMSA 1372.01 - Дискові гальмівні колодки(передні)
Дискові гальмівні колодки є основною складова гальмівного механізму, і від якісної їх роботи залежить ефективність гальмування автотранспортного засобу. В процесі інтенсивного використання, технічний стан гальмівних колодок з часом погіршується і своєчасна їх заміна, дозволить підвищити безпеку, при експлуатації автомобіля. Гальмівні колодки REMSA 1372.01, використовуються в дискових гальмівних механізмах. Колодки оснащені фрикційними накладками з підвищеним коефіцієнтом тертя, що забезпечить ефективне гальмування при контакті з металевою поверхнею гальмівного диска, знижуючи рівень шум. Також накладки якісно виконують свою функцію, навіть при перепадах температури, в умовах надмірної вологості та запилення. Основою колодок, є каркас, виконаний з міцного металу високої якості, що забезпечить тривалий термін експлуатації деталі. Колодки встановлюються на передній міст автомобіля.
Особливості моделі:
• Товщина: 16мм
• Висота: 75,7мм
• Довжина: 127мм
• Місце установки: передній міст
• Гальмівний механізм: дисковий
• Перевірочне значення: E990R-01112/2881
• Додаткова інформація: з аксесуарами.
Технічні параметри:
REMSA 1372.01 - Дискові гальмівні колодки(передні)
Дискові гальмівні колодки є основною складова гальмівного механізму, і від якісної їх роботи залежить ефективність гальмування автотранспортного засобу. В процесі інтенсивного використання, технічний стан гальмівних колодок з часом погіршується і своєчасна їх заміна, дозволить підвищити безпеку, при експлуатації автомобіля. Гальмівні колодки REMSA 1372.01, використовуються в дискових гальмівних механізмах. Колодки оснащені фрикційними накладками з підвищеним коефіцієнтом тертя, що забезпечить ефективне гальмування при контакті з металевою поверхнею гальмівного диска, знижуючи рівень шум. Також накладки якісно виконують свою функцію, навіть при перепадах температури, в умовах надмірної вологості та запилення. Основою колодок, є каркас, виконаний з міцного металу високої якості, що забезпечить тривалий термін експлуатації деталі. Колодки встановлюються на передній міст автомобіля.
Особливості моделі:
• Товщина: 16мм
• Висота: 75,7мм
• Довжина: 127мм
• Місце установки: передній міст
• Гальмівний механізм: дисковий
• Перевірочне значення: E990R-01112/2881
• Додаткова інформація: з аксесуарами.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 1372.01 |
| Виробник | Remsa |
| Висота | 75.7 мм |
| Довжина | 127 мм |
| Тип | Дискові |
| Товщина | 16 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1372.01 |
| Гарантія, міс | 0 |
| Кількість в пакованні | 4 шт. |
| Марка автомобіля | Infiniti, Nissan |
| Мoдель | 1372.01 |
| Ось | передня |
| Країна виробництва | Іспанія |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 293 ₴


