Відправка протягом 4 дні
дискові, Вісь - задня, Lexus, Товщина - 15 мм, Висота - 42.3 мм, Довжина - 121,2 мм, 4 шт
дискові, Вісь - задня, Lexus, Товщина - 15 мм, Висота - 42.3 мм, Довжина - 121,2 мм, 4 шт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 494 822 |
| Виробник | Bosch |
| Висота | 42.3 мм |
| Тип | Дискові |
| Товщина | 15 мм |
| Сумісність з маркою | Lexus |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 0986494822 |
| Гарантія, міс | 0 |
| Довжина: | 121, 2 мм |
| Кількість в пакованні | 4 шт. |
| Марка автомобіля | Lexus |
| Мoдель | 0986494822 |
| Ось | задня |
| Країна виробництва | Германия |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 248 ₴








