Відправка протягом 4 дні
Технічні параметри:
REMSA 0777.10 - Дискові гальмівні колодки(задні)
Дискові гальмівні колодки є основною складова гальмівного механізму, і від якісної їх роботи залежить ефективність гальмування автотранспортного засобу. В процесі інтенсивного використання, технічний стан гальмівних колодок з часом погіршується і своєчасна їх заміна, дозволить підвищити безпеку, при експлуатації автомобіля. Гальмівні колодки REMSA 0777.10, використовуються в дискових гальмівних механізмах. Колодки оснащені фрикційними накладками з підвищеним коефіцієнтом тертя, що забезпечить ефективне гальмування при контакті з металевою поверхнею гальмівного диска, знижуючи рівень шум. Також накладки якісно виконують свою функцію, навіть при перепадах температури, в умовах надмірної вологості та запилення. Основою колодок, є каркас, виконаний з міцного металу високої якості, що забезпечить тривалий термін експлуатації деталі. Колодки встановлюються на задній міст автомобіля.
Особливості моделі:
• Товщина: 16,8мм
• Висота: 51,9мм
• Довжина: 115,9мм
• Місце установки: задній міст
• Гальмівна система: Bosch
• Перевірочне значення: E990R-01118/219
• Додаткова інформація: з аксесуарами, пружиною, гвинтами, плівкою для обклеювання
• Вага: 1,106кг.
Технічні параметри:
REMSA 0777.10 - Дискові гальмівні колодки(задні)
Дискові гальмівні колодки є основною складова гальмівного механізму, і від якісної їх роботи залежить ефективність гальмування автотранспортного засобу. В процесі інтенсивного використання, технічний стан гальмівних колодок з часом погіршується і своєчасна їх заміна, дозволить підвищити безпеку, при експлуатації автомобіля. Гальмівні колодки REMSA 0777.10, використовуються в дискових гальмівних механізмах. Колодки оснащені фрикційними накладками з підвищеним коефіцієнтом тертя, що забезпечить ефективне гальмування при контакті з металевою поверхнею гальмівного диска, знижуючи рівень шум. Також накладки якісно виконують свою функцію, навіть при перепадах температури, в умовах надмірної вологості та запилення. Основою колодок, є каркас, виконаний з міцного металу високої якості, що забезпечить тривалий термін експлуатації деталі. Колодки встановлюються на задній міст автомобіля.
Особливості моделі:
• Товщина: 16,8мм
• Висота: 51,9мм
• Довжина: 115,9мм
• Місце установки: задній міст
• Гальмівна система: Bosch
• Перевірочне значення: E990R-01118/219
• Додаткова інформація: з аксесуарами, пружиною, гвинтами, плівкою для обклеювання
• Вага: 1,106кг.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0777.10 |
| Виробник | Remsa |
| Висота | 51.9 мм |
| Довжина | 115.9 мм |
| Тип | Дискові |
| Товщина | 16.8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 0777.10 |
| Гарантія, міс | 0 |
| Кількість в пакованні | 4 шт. |
| Марка автомобіля | Renault, Nissan |
| Мoдель | 0777.10 |
| Ось | задня |
| Країна виробництва | Іспанія |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 238 ₴


