Відправка протягом 4 дні
дискові, Вісь - задня, Jeep, Товщина - 17.6 мм, Висота - 55.8 мм, 59.7 мм, Довжина - 140 мм, 141,6 мм, 4 шт
дискові, Вісь - задня, Jeep, Товщина - 17.6 мм, Висота - 55.8 мм, 59.7 мм, Довжина - 140 мм, 141,6 мм, 4 шт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 424 665 |
| Виробник | Bosch |
| Тип | Дискові |
| Товщина | 17.6 мм |
| Сумісність з маркою | Jeep |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 0 986 424 665 |
| Висота | 55.8 мм, 59.7 мм |
| Гарантія, міс | 0 |
| Довжина: | 140 мм, 141, 6 мм |
| Кількість в пакованні | 4 шт. |
| Марка автомобіля | Jeep |
| Мoдель | 0 986 424 665 |
| Ось | задня |
| Країна виробництва | Германия |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 235 ₴








