Відправка протягом 4 дні
дискові, Вісь - передня, Mitsubishi, Товщина - 15.4 мм, 16.1 мм, Висота - 44.2 мм, Довжина - 92,1 мм, 122,2 мм, 4 шт
дискові, Вісь - передня, Mitsubishi, Товщина - 15.4 мм, 16.1 мм, Висота - 44.2 мм, Довжина - 92,1 мм, 122,2 мм, 4 шт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 494 878 |
| Виробник | Bosch |
| Висота | 44.2 мм |
| Тип | Дискові |
| Сумісність з маркою | Mitsubishi |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 0986494878 |
| Гарантія, міс | 0 |
| Датчик зношування | з акустичною системою попередження про знос |
| Довжина: | 122, 2 мм, 92, 1 мм |
| Кількість в пакованні | 4 шт. |
| Марка автомобіля | Mitsubishi |
| Мoдель | 0986494878 |
| Ось | передня |
| Країна виробництва | Германия |
| Товщина | 15.4 мм, 16.1 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 345 ₴








