Відправка протягом 4 дні
дискові, Вісь - передня, Bmw, Mini, Товщина - 17.6 мм, Висота - 65 мм, 53.2 мм, Довжина - 131,5 мм, 4 шт
дискові, Вісь - передня, Bmw, Mini, Товщина - 17.6 мм, Висота - 65 мм, 53.2 мм, Довжина - 131,5 мм, 4 шт
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 495 251 |
| Виробник | Bosch |
| Тип | Дискові |
| Товщина | 17.6 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 0 986 495 251 |
| Висота | 53.2 мм, 65 мм |
| Гарантія, міс | 0 |
| Довжина: | 131, 5 мм |
| Кількість в пакованні | 4 шт. |
| Марка автомобіля | Bmw, Mini |
| Мoдель | 0 986 495 251 |
| Ось | передня |
| Країна виробництва | Германия |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 257 ₴








