Відправка протягом 4 дні
Продаж можливий упаковками, по 2 шт. в упаковці
Гальмівний диск - це один з основних складових гальмівного механізму. Від його справності і технічних характеристик залежить комфорт водіння і безпека людей, які знаходяться в салоні автомобіля. Під час експлуатації стан дисків погіршується і виникає необхідність заміни.
Гальмівний диск BOSCH 0 986 479 462 стане відмінною альтернативою для заміни деталі, яка зносилася. Внутрішній і зовнішній діаметр диска, а також розмір кріпильних отворів відповідають розмірам деталей, які були встановлені на конвеєрі автозаводу. Завдяки чому деталі стають взаємозамінними. Дана модель створена спеціально для автомобілів KIA. Встановлюється деталь на задній міст. Для монтажу передбачені 4 кріпильних отвори. Діаметр диска становить 258 мм, товщина 10 мм, а висота 41.3 мм. Диски компанії BOSCH створені і протестовані згідно запатентованому стандарту. Це гарантує стабільну і тривалу роботу запчастин.
Компанія BOSCH одна з найвідоміших в світі. Вона займає близько 26% вторинного ринку автомобільних запчастин Європи. Продукція відрізняється високою якістю виконання і довговічною експлуатацією.
Продаж можливий упаковками, по 2 шт. в упаковці
Гальмівний диск - це один з основних складових гальмівного механізму. Від його справності і технічних характеристик залежить комфорт водіння і безпека людей, які знаходяться в салоні автомобіля. Під час експлуатації стан дисків погіршується і виникає необхідність заміни.
Гальмівний диск BOSCH 0 986 479 462 стане відмінною альтернативою для заміни деталі, яка зносилася. Внутрішній і зовнішній діаметр диска, а також розмір кріпильних отворів відповідають розмірам деталей, які були встановлені на конвеєрі автозаводу. Завдяки чому деталі стають взаємозамінними. Дана модель створена спеціально для автомобілів KIA. Встановлюється деталь на задній міст. Для монтажу передбачені 4 кріпильних отвори. Діаметр диска становить 258 мм, товщина 10 мм, а висота 41.3 мм. Диски компанії BOSCH створені і протестовані згідно запатентованому стандарту. Це гарантує стабільну і тривалу роботу запчастин.
Компанія BOSCH одна з найвідоміших в світі. Вона займає близько 26% вторинного ринку автомобільних запчастин Європи. Продукція відрізняється високою якістю виконання і довговічною експлуатацією.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 0 986 479 462 |
| Виробник | Bosch |
| Висота | 41.3 мм |
| Товщина | 10 мм |
| Сумісність з маркою | Kia |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 0 986 479 462 |
| Зовнішній діаметр | 258 мм |
| Гарантія, міс | 0 |
| Діаметр фаски | 114.3 мм |
| Діаметр центрування | 76 мм |
| Кількість кріпильних отворів | 4 |
| Марка автомобіля | Kia |
| Мінімальна товщина | 8 мм |
| Мoдель | 0 986 479 462 |
| Ось | задня |
| Країна виробництва | Германия |
| Тип гальмівного диска | невентильований |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 292 ₴


