Відправка протягом 4 дні
Диск гальмівний
Диск гальмівний
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 6578.00 |
| Виробник | Remsa |
| Висота | 42 мм |
| Товщина | 10 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 6578.00 |
| Вага | 3, 65 кг |
| Гарантія, міс | 0 |
| Діаметр центрування | 65 мм |
| Кількість кріпильних отворів | 5 |
| Мінімальна товщина | 8 мм |
| Мoдель | 6578.00 |
| Країна виробництва | Іспанія |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 228 ₴


