Відправка протягом 4 дні
Mitsubishi, Кількість зубців - 157 шт, Довжина - 1495 мм, Ширина - 32 мм, Міжзубчаста відстань - 9,525 мм, Кількість ременів - 1
Mitsubishi, Кількість зубців - 157 шт, Довжина - 1495 мм, Ширина - 32 мм, Міжзубчаста відстань - 9,525 мм, Кількість ременів - 1
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Contitech |
| Тип | Ремінь ГРМ |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | CT545 |
| Гарантія, міс | 0 |
| Довжина: | 1495 мм |
| Кількість зубців | 157 шт. |
| Кількість ременів | 1 |
| Марка автомобіля | Mitsubishi |
| Міжзубчаста відстань | 9, 525 мм |
| Мoдель | CT545 |
| Країна виробництва | Германия |
| Ширина | 32 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 225 ₴




