Відправка протягом 4 дні
Технічні параметри:
REMSA 1369.00 - Дискові гальмівні колодки(задні)
Дискові гальмівні колодки є основною складова гальмівного механізму, і від якісної їх роботи залежить ефективність гальмування автотранспортного засобу. В процесі інтенсивного використання, технічний стан гальмівних колодок з часом погіршується і своєчасна їх заміна, дозволить підвищити безпеку, при експлуатації автомобіля. Гальмівні колодки REMSA 1369.00, використовуються в дискових гальмівних механізмах. Колодки оснащені фрикційними накладками з підвищеним коефіцієнтом тертя, що забезпечить ефективне гальмування при контакті з металевою поверхнею гальмівного диска, знижуючи рівень шум. Також накладки якісно виконують свою функцію, навіть при перепадах температури, в умовах надмірної вологості та запилення. Основою колодок, є каркас, виконаний з міцного металу високої якості, що забезпечить тривалий термін експлуатації деталі. Колодки встановлюються на задній міст автомобіля.
Особливості моделі:
• Товщина: 16,6мм
• Висота: 75,5мм
• Довжина: 130,5мм
• Місце установки: задній міст
• Датчик зносу: підготовлено для датчика зносу колодок
• Перевірочне значення: E9 90R-01118/2534
• Додаткова інформація: з аксесуарами, плівкою для обклеювання.
Технічні параметри:
REMSA 1369.00 - Дискові гальмівні колодки(задні)
Дискові гальмівні колодки є основною складова гальмівного механізму, і від якісної їх роботи залежить ефективність гальмування автотранспортного засобу. В процесі інтенсивного використання, технічний стан гальмівних колодок з часом погіршується і своєчасна їх заміна, дозволить підвищити безпеку, при експлуатації автомобіля. Гальмівні колодки REMSA 1369.00, використовуються в дискових гальмівних механізмах. Колодки оснащені фрикційними накладками з підвищеним коефіцієнтом тертя, що забезпечить ефективне гальмування при контакті з металевою поверхнею гальмівного диска, знижуючи рівень шум. Також накладки якісно виконують свою функцію, навіть при перепадах температури, в умовах надмірної вологості та запилення. Основою колодок, є каркас, виконаний з міцного металу високої якості, що забезпечить тривалий термін експлуатації деталі. Колодки встановлюються на задній міст автомобіля.
Особливості моделі:
• Товщина: 16,6мм
• Висота: 75,5мм
• Довжина: 130,5мм
• Місце установки: задній міст
• Датчик зносу: підготовлено для датчика зносу колодок
• Перевірочне значення: E9 90R-01118/2534
• Додаткова інформація: з аксесуарами, плівкою для обклеювання.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Код запчастини | 1369.00 |
| Виробник | Remsa |
| Висота | 75.5 мм |
| Довжина | 130.5 мм |
| Тип | Дискові |
| Товщина | 16.6 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Артикул | 1369.00 |
| Гарантія, міс | 0 |
| Датчик зношування | підготовлене для датчика зносу колодок |
| Кількість в пакованні | 4 шт. |
| Марка автомобіля | Porsche |
| Мoдель | 1369.00 |
| Ось | задня |
| Країна виробництва | Іспанія |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 212 ₴


